Stoiska targowe

W obecnych czasach, gdy posiadasz firmę, jakość przestaje być wystarczająca by zyskać nowego klienta. W wielu dziedzinach biznesu konkurencja jest tak duża, że trzeba szukać coraz to nowszych metod, które sprawią, że Twoja marka będzie na ustach innych ludzi. Jednym ze skuteczniejszych rozwiązań są targi branżowe, jednakże tam również konkurencja nie śpi, zawęziliśmy jej grono, wyszliśmy do klienta, ale dalej potrzebujemy się wyróżnić. Stoisko targowe naszej produkcji z pewnością Ci w tym pomoże.

Stoisko targowe ze świecącymi podestami

Dlaczego nasze stoiska targowe?

Kompleksowo zajmujemy się systemami wystawowymi od niespełna 15 lat, samą reklamą od ponad 30. Przez te wszystkie lata zwiedziliśmy służbowo 7 krajów, zebraliśmy tonę doświadczenia, które teraz wykorzystujemy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju elementów składających się na, jak najlepszą ekspozycję produktów oraz promocję marki. Tworzymy stoiska ekspozycyjne wielokrotnego użytku, z możliwością ich przechowania w przerwach między targami.

Naszą pracę nad stoiskiem targowym zaczynamy od konsultacji, po której przechodzimy do projektu, zaraz po jego akceptacji, nadchodzi czas na produkcję wszystkich elementów i finalnie realizację całego stoiska na hali targów. Nasze działania zawsze oparte są o rozmowę z Klientem, staramy się spełnić najbardziej wygórowane wymagania, by wyeksponować produkty naszych zleceniodawców, tak jak na to zasługują, czyli jak najlepiej. Nie boimy się wyzwań i staramy się zrealizować wszystkie te pomysły podsunięte nam przez Klientów, jak również te, które wychodzą od nas. Niektóre z naszych realizacji były nagradzane na targach w Moskwie, Kolonii oraz Bukareszcie.

stoisko targowe dla odlewni żelaza

Systemy wystawiennicze naszej produkcji są modułowe, więc nasi Klienci bez problemu mogą przeprowadzić montaż samodzielnie. Dzięki rozwiązaniom, które stosujemy, stoiska mogą być modyfikowane z targów na targi, tzn. zmiana grafik, renowacja, nowa aranżacja ułożenia elementów składowych.

Trochę specyfikacji

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych technologii CNC, jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać każdy materiał z jakiego tworzymy elementy stoisk targowych. Wysokie ścianki zewnętrzne powstają z aluminiowych profili oraz odpowiednio wyfrezowanych płyt DIBOND, mogą one przyjąć dowolny kolor, lub zostać oklejone dowolną grafiką. Dzięki  znacznej wysokości ( 4m) sprawiają, że można odnieść wrażenie odwiedzin w salonie firmowym oraz pozwalają na swój sposób odciąć się od innych stoisk, by w pełni skupić uwagę klientów na Twoim.

Przeszklone oraz podświetlone ekspozytory

Wewnątrz tych ścian, staramy się w pełni wykorzystać przestrzeń, do tego by eksponować produkty, na wszelkiego rodzaju podświetlanych podestach, bądź ekspozytorach, które są spersonalizowane i tworzone tylko i wyłącznie na potrzeby stoiska. Nasze rozwiązania nie powtarzają się, każde stoisko jest unikatowe i robione na zamówienie względem indywidualnego projektu. Podesty i ekspozytory powstają z takich materiałów, jak plexii oraz DIBOND. Tworząc elementy systemów wystawienniczych wykorzystujemy również płyty meblowe, mają one zastosowanie głównie przy produkcji lad barowych, przy których odbywać się mogą rozmowy z Twoimi potencjalnymi klientami. Na potrzeby realizacji produkujemy również nieszablonowe meble, a nawet doniczki. Wszystkie części składowe naszych stoisk targowych mogą zostać oznaczone logotypami w sposób subtelny, ale jednocześnie skutecznie promujący Twoją markę. Dzięki temu, że jesteśmy producentem reklamy zewnętrznej, korzystamy z tych rozwiązań, również przy produkcji systemów wystawowych. Od zewnątrz stoisko może być oznakowane kasetonem świetlnym, lub napisem złożonym z podświetlanych liter 3D.

Epilog

Stoiska targowe naszej produkcji z pewnością będą wyróżniać Twoją markę na każdych targach. Charakteryzuje je nowoczesny design, znaczna użyteczność oraz ergonomia. Tworzymy z pasją, tworzymy od lat, tworzymy nową jakość.

Stosiko z podświetlonymi podestami
Zobacz